o firmie

W maju 2005 roku założyłem firmę "AS-CRANE", której siedziba mieści się w Suchym Lesie k/Poznania. W zakresie swojej działalności oferuję Klientom dostawy urządzeń do transportu specjalistycznego.

Oferta ta obejmuje przede wszystkim dostawę żurawi samochodowych i hakowych urządzeń załadowczych, tzw. "hakowców" oraz części zamiennych do tych urządzeń.

Specyfika naszego rynku wymaga od dostawców oferty zarówno urządzeń fabrycznie nowych jak i używanych, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych Klientów, taką kompleksową ofertę przedstawiam.

Od kilku lat zajmuję się dostawą używanych żurawi i hakowców. Oferuję urządzenia w pełni sprawne technicznie i kompletne; podobnie jak w przy- padku urządzeń fabrycznie nowych, stwarzam możliwość konfiguracji żurawia wspólnie z jego przyszłym użytkowaniem. Umożliwia to dobór żądanego zasięgu, parametrów udźwigu, wyposażenia dodatkowego, sposobu i miejsca sterowania itd. Wszystkie żurawie hakowce sprowadzam do kraju po przeglądach i niezbędnych naprawach w Serwisie.

Najczęściej importuję żurawie firm HIAB, PALFINGER i HMF, żurawie do drewna i złomu JONSERED, hakowce LEEBUR, MARREL, MEILER.

Dostarczam żurawie i hakowce z pełną dokumentacją techniczną, pozwalającą bez kłopotów na "dozorową" rejestrację pojazdu.
Przedmiotem oferty jest również montaż urządzeń i rejestracja w UDT.

Żurawie i hakowce używane posiadam w magazynie siedziby firmy. Aktualną ofertę możecie Państwo zobaczyć w dziale "Magazyn".

Dostawa urządzeń innych niż w magazynie jest możliwa w ciągu 3-4 tygodni.

Z nadzieją, że moja oferta jest ciekawa i konkurencyjna -
- zapraszam do współpracy